Ptačí zpěv

Peticenemocnicesusice.cz Ptačí zpěv Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Sebastian Faulks

NÁZEV SOUBORU: Ptačí zpěv.pdf

POPIS

Životy zasažené válkou. Román zasazený do období první světové války vypráví osudy mladého Angličana Stephena, který v severní Francii prožívá nejprve vášnivou lásku a posléze nelítostnou krutost bojů. Obojí natrvalo změní jeho život. Nejslavnější Faulksovo dílo, které se v Anglii řadí mezi literární klasiku, nabízí strhující vyprávění o životech zasažených válkou a mistrnou variaci na téma lásky a smrti. Faulksův úsporný styl popisuje děsivé detaily zákopové války i emocionálně vypjaté momenty tak působivě a přesvědčivě, že nám události nedávné historie doslova ožívají před očima.Hluboce osobní pohled na příběhy a pocity jednotlivých postav kontrastuje s anonymitou války, v níž se postupně zcela vytrácí smysl pro hodnotu lidského života.Úspěšný román Ptačí píseň byl nominován na cenu Booker Prize.

Trávit čas knihou Ptačí zpěv! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ptačí zpěv a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hlasy okolo nás: Ptáci - 1 - YouTube

Informace o knižní sérii Ptačí zpěv. Detailní přehled jednotlivých dílů. ČBDB.cz - Databáze knih.
Foto příspěvky. Na dvoře 23.5.2020; Ranní procházka 19.5.2020; Orel královský 19.5.2020; Podsedky a okolí 14.5.2020; Ťuhýk obecný 12.5.2020; Na lovu 9.5 ...