Švédština (nejen) pro samouky

Peticenemocnicesusice.cz Švédština (nejen) pro samouky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Eva Nováková Jíová

NÁZEV SOUBORU: Švédština (nejen) pro samouky.pdf

POPIS

Zcela nová učebnice švédštiny je určena jak pro samostatné studium, tak pro výuku pod vedením učitele. S její pomocí si osvojíte základní slovní zásobu v rozsahu téměř 2 400 slov, frazeologii, gramatiku a výslovnost švédštiny. Naučíte se komunikovat v běžných situacích a dozvíte se také hodně o švédských reáliích. Samostatná úvodní kapitola je věnována výslovnosti švédštiny. Každá z následujících dvaceti tematicky zaměřených lekcí obsahuje dva úvodní dialogy či texty, slovní zásobu, mluvnickou část, cvičení a doplňkovou část. Součástí učebnice je brožura s klíčem ke cvičením, který uvádí i překlady úvodních textů prvních deseti lekcí, a souhrnným švédsko-českým slovníčkem.. Nedílný doplněk učebnice představují dvě vložená CD s nahrávkami výslovnostních a poslechových cvičení, části slovní zásoby a úvodních textů.

Trávit čas knihou Švédština (nejen) pro samouky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Švédština (nejen) pro samouky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Švédština (nejen) pro samouky + MP3: Obsahuje 2 audio CD ...

Švédština (nejen) pro samouky + MP3 od LEDA v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Všechny informace o produktu Švédština nejen pro samouky + klíč + 2 CD - E. Nováková a kolektiv, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Švédština nejen pro samouky + klíč + 2 CD - E. Nováková a kolektiv.