Montyho utajené vítězství

Peticenemocnicesusice.cz Montyho utajené vítězství Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Leo Kessler

NÁZEV SOUBORU: Montyho utajené vítězství.pdf

POPIS

Je duben 1945 a polní maršál Montgomery, velitel britských armád v severním Německu, stojí před závěrečnou bitvou druhé světové války. Jeho protivníkem bude fanatický admirál Doenitz, jehož ponorky v roce 1941 téměř vyhladověly Anglii. Monty ale skrytě chystá ještě jednu bitvu, proti svým sovětským spojencům přibližujícím se z východu. Jejich cílem je obsadit ústí řek vlévajících se do Baltického a Severního moře. Pokud by se jim to povedlo, ovládl by Sovětský svaz všechny vodní cesty do Británie. A ta bude prvním cílem v nastávající studené válce. Eisenhower však nechce situaci pochopit a poskytnout prostředky na tuto podivnou trojstrannou bitvu, a tak se Monty rozhoduje vybojovat ji sám.

Hledáte knihu Montyho utajené vítězství? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Leo Kessler? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Baronet.cz - Kessler, Leo | Baronet.cz

Montyho utajené vítězství - Leo Kessler nakl. Baronet 2008 pěkný stav Vážení kupující, po skončení Vašich aukcí Vám zašlu výherní mail s celkovou částkou k platbě a číslem mého účtu pro zaslání platby.
Je duben 1945 a polní maršál Montgomery, velitel britských armád v severním Německu, stojí před závěrečnou bitvou druhé světové války.