Světová náboženství

Peticenemocnicesusice.cz Světová náboženství Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Pietro Archiati

NÁZEV SOUBORU: Světová náboženství.pdf

POPIS

Kniha vypráví příběh různých náboženství jako příběh každého člověka. Žádné náboženství není důležitější ani správnější než kterékoliv jiné. Každý člověk má za úkol uvést ve vlastním myšlení a ve vlastním srdci všechna náboženství do souladu - aniž by kterékoli chybělo. Kniha autora P. Archiatiho: Tajemství lásky, kterou vydalo nakladatelství Fabula, se setkala s velkým zájmem a je rozebraná. Chystá se její dotisk. Z obsahu knihy Světová náboženství:: - náboženství jako úsilí člověka o opětovné sjednocení s božstvím - východní náboženství ve vztahu ke křesťanství - mise židovství - přelom věků - mystérium na Golgotě - islám a křesťanství - náboženství budoucnosti.

Trávit čas knihou Světová náboženství! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Světová náboženství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

PPT Snímek 1 - gym-karvina.cz

Hlavní světová náboženství Náboženstvím je obecně nazýván vztah člověka k transcendentální skutečnosti, k něčemu, co jej přesahuje, na čem je závislý. Podle souhrnu projevů této závislosti jsou náboženství dělena na teistické: předmět náboženství je chápán osobně - bůh nebo bohové, a neteistické ...
Světová náboženství Úvodní upozornění : cílem tohoto tématu je popsat toto náboženství a jeho vývoj, čistě faktograficky. Žádné znevažující diskuse, výpady nebo urážky v těchto tématech nebudou tolerovány !