Úžasný deník 3: Všechno je fakt šílený!

Peticenemocnicesusice.cz Úžasný deník 3: Všechno je fakt šílený! Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Liz Pichon

NÁZEV SOUBORU: Úžasný deník 3: Všechno je fakt šílený!.pdf

POPIS

Můj život se tak trošku zkomplikoval a můžou za to dobré i špatné zprávy. Ty dobré:1. Přihlásili jsme Derekova psa Kohouta na místní výstavu, takže (pro změnu) nesmrděl a byl čistý. 2. Moje skvělé zpívání přivádí Delii k šílenství... jen tak dál! O-ou, teď ty špatné: 3. Babička Mavis chce něco uvařit na moje narozeniny. To bude totální katastrofa! 4. Marcus Meldrew mě v jednom kuse štve, protože je strašlivý tanečník.

Hledáte knihu Úžasný deník 3: Všechno je fakt šílený!? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Liz Pichon? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Tom Gates 3 - Všechno je úžasný (celkem) - Pichon Liz ...

Jmenuju se Jamie a mám fakt velký problém. Angelina se stala mojí příbuznou, takže bychom tím pádem měly být nejlepší kamarádky. Ale ona je prostě děsná. - Můj milý deníčku - Nej kámoška může být jen jedna!?
Všechny informace o produktu Kniha Úžasný deník Tom Gates Všechno je fakt šílený!, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Úžasný deník Tom Gates Všechno je fakt šílený!.