Úžasný deník 3: Všechno je fakt šílený!

Peticenemocnicesusice.cz Úžasný deník 3: Všechno je fakt šílený! Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Liz Pichon

NÁZEV SOUBORU: Úžasný deník 3: Všechno je fakt šílený!.pdf

POPIS

Můj život se tak trošku zkomplikoval a můžou za to dobré i špatné zprávy. Ty dobré:1. Přihlásili jsme Derekova psa Kohouta na místní výstavu, takže (pro změnu) nesmrděl a byl čistý. 2. Moje skvělé zpívání přivádí Delii k šílenství... jen tak dál! O-ou, teď ty špatné: 3. Babička Mavis chce něco uvařit na moje narozeniny. To bude totální katastrofa! 4. Marcus Meldrew mě v jednom kuse štve, protože je strašlivý tanečník.

Trávit čas knihou Úžasný deník 3: Všechno je fakt šílený!! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Úžasný deník 3: Všechno je fakt šílený! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

PICHON, Liz : Úžasný deník - Tom Gates

I když to vypadá podobně, natáčení je jiný, i to, co jsme pro lidi schopný udělat, je viditelnější a má to větší dopad. Zdroj: Deník/ Martin Divíšek My máme restauraci v pětihvězdičkovém hotelu - jak jsou někteří hosté schopní přijít oblečeni ke snídani, to je šílený.
Objednávejte knihu Úžasný deník - Tom Gates - Všechno je fakt šílený! v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků