Andělská veštba (kniha + karty)

Peticenemocnicesusice.cz Andělská veštba (kniha + karty) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Ambika Wauters

NÁZEV SOUBORU: Andělská veštba (kniha + karty).pdf

POPIS

Andělé mají vnitřní sílu dotknout se každého z nás a nabídnout mu svoji ochranu, vedení a nekonečnou lásku. Andělské orákulum je prostředkem k získání přístupu k této posvátné moudrosti. 36 krásných andělských karet, z nichž každá znázorňuje jednoho anděla z nebeské říše, nabízí jasné myšlení, poznání a duchovní vhled, který vám pomůže s drobnými problémy každodenního života, stejně jako s velkými životními výzvami.

Trávit čas knihou Andělská veštba (kniha + karty)! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Andělská veštba (kniha + karty) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Andělská karta dne - Andělské karty on-line

Andělská věštba - karty Autor: Wautersová, Ambika Nakladatel: Fontána EAN: 9788073365233 ISBN: 978-80-7336-523-3 Popis: 1× kniha, 1× sada karet, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání)
Andělské karty. Kdo napsal knihu Andělské karty? Autorem je Doreen Virtue. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.