Kuba

Peticenemocnicesusice.cz Kuba Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Pavel Hroch

NÁZEV SOUBORU: Kuba.pdf

POPIS

Kuba je ve vypravování cestovatele Jetela ostrovem mnoha překvapení, paradoxů a především nevšedních zážitků – zemí svérázné socialistické diktatury, která prošla v čele s „velkým“ vůdcem Fidelem Castrem řadou nesmlouvavých reforem a kde nebyla nikdy nouze o revoluční nálady, odbojné osobnosti či zapovězené novináře a spisovatele. Publikaci doprovozenou unikátními fotografiemi a fotografickými sériemi Pavla Hrocha bychom mohli nazvat Abecedním průvodcem z bláta do louže nebo třeba nevšedními zápisky celkem všedního cestovatele na Kubě někdy na konci Castrovy éry. Náš průvodce, jistý Jan Jetel, vypráví o nástrahách městské dopravy, jídle, obchodu a šmelině, doutnících, hošanech a kráskách na prodej. Protože je ale zároveň vášnivý čtenář a člověk s jistým smyslem pro řád věcí, snaží se nám zprostředkovat i cosi víc.

Trávit čas knihou Kuba! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kuba a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kuba Áudio - Inspirados pela música

Nejlepší památky - Kuba: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie památek v Kubě, Karibská oblast na Tripadvisoru.
Kuba je země na ostrově Kuba stejně jako na Ostrově Mládeže a několika menších souostrovích. Kuba se nachází v severním Karibiku a její břehy omývají Karibské moře, Mexický záliv a Atlantský oceán.