Zápisky z Rosewoodu: Ztracená princezna

Peticenemocnicesusice.cz Zápisky z Rosewoodu: Ztracená princezna Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Connie Glynn

NÁZEV SOUBORU: Zápisky z Rosewoodu: Ztracená princezna.pdf

POPIS

Ellie, Lottie a James prchají před nebezpečnými Leviatány až na druhý konec světa!Princezna Ellie je rebelka skrývající svou pravou identitu. Lottie je její dvojnice, která místo ní vystupuje na veřejnosti a chrání ji před zvědavým zájmem veřejnosti. Jamie je princeznin osobní strážce, odhodlaný chránit ji za každou cenu. Všichni společně se snaží uniknout Leviatánům, nepřátelské skupině, která jde po princezně. Ve snaze dostat se od nich co nejdál odjedou na sesterskou pobočku Rosewoodské školy až v dalekém Japonsku. Brzy se ale ukáže, že ani tam nejsou v bezpečí. Jedinou útěchou je zjištění, že i zde existuje tajná skupinka studentů zvaná Banshee, která proti Leviatánům také bojuje. Tajemství, která společně odhalí, změní jejich životy. Navždy!

Zápisky z Rosewoodu: Ztracená princezna je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Connie Glynn. Přečtěte si s námi knihu Zápisky z Rosewoodu: Ztracená princezna na peticenemocnicesusice.cz

Zapisky z rosewoodu ztracena princezna levně | Mobilmania ...

Zápisky z Rosewoodu Ztracená princezna od Connie [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Elektronická kniha: Zápisky z Rosewoodu - Ztracená princezna Autor: Connie Glynnová Zprvu se zdálo, že před dotěrnými novináři a všude číhajícím nebezpečím bude škola Rosewood tím bezpečným místem.