Život bez migrény

Peticenemocnicesusice.cz Život bez migrény Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Elizabeth Dares-Dobbie

NÁZEV SOUBORU: Život bez migrény.pdf

POPIS

Zkuste s migrénou bojovat systematicky a nedovolte, aby vás připravila o radost ze životaZkuste s migrénou bojovat systematicky a nedovolte, aby vás připravila o radost ze života. Věděli jste, že bolesti hlavy, jejich nástup a průběh může ovlivňovat mnoho faktorů, přičemž jedním z nejčastějších je složení jídelníčku nemocného? Tato kniha vám přináší návod na to, jak ho upravit, aby u vás jídlo bolesti hlavy nejen nevyvolávalo, ale působilo také preventivně proti jejich vzniku. První část se zaměřuje na pochopení vzniku bolesti hlavy, její druhy anatomii. Druhá pak předkládá různé možnosti řešení vašich problémů, od alternativní medicíny až po chirurgické zákroky. Na první místo však staví úpravu stravování a životního stylu vůbec. Autoři staví na teorii, že bolesti hlavy mohou být v mnoha případech zapříčiněny vysokou hladinou histaminu v těle a jeho nesnášenlivostí. Na základě tohoto předpokladu pak sestavují celistvý jídelníček s nízkou hladinou histaminu a nabízejí vám více než 150 receptů, z nichž si můžete poskládat vlastní chutný výživový plán. Každý z receptů obsahuje výpočet kalorické hodnoty, podílů živin a tipy na další snížení histaminu v pokrmu.

Trávit čas knihou Život bez migrény! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Život bez migrény a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Život bez migrény | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách

Život bez migrény od Elizabeth Dares-Dobbie v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Život bez migrény - Dares-Dobbie Elizabeth, Hannah Susan, Leung Lawrence,. Zkuste s migrénou bojovat systematicky a nedovolte, aby vás připravila o...