Ilustrovaná encyklopedie českých hradů - Dodatky 4

Peticenemocnicesusice.cz Ilustrovaná encyklopedie českých hradů - Dodatky 4 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Tomáš Durdík

NÁZEV SOUBORU: Ilustrovaná encyklopedie českých hradů - Dodatky 4.pdf

POPIS

Publikace obsahuje nová zjištění a literaturu za roky 2008–2010. Aktualizováno je tu na 300 hradů, zařazeno je 14 nových lokalit. Vedle přehledné mapy nalezne čtenář v textu a speciální příloze i na 300 nových ilustrací. Čtenáře, kteří marně shání rozebraný 1. a 2. sešit Dodatků, upozorňujeme, že je mohou získat v podobě e-knihy. a to dokonce levněji. A navíc od letošního roku zavádíme novinku: rozebrané tituly lze na zakázku velmi rychle dotiskovat podle potřeby v počtech již od několika desítek výtisků i jednotlivě.

Trávit čas knihou Ilustrovaná encyklopedie českých hradů - Dodatky 4! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ilustrovaná encyklopedie českých hradů - Dodatky 4 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Ilustrovaná encyklopedie českých hradů | Celá ČR, celé ...

Ilustrovaná encyklopedie českých hradů. Dodatky 4 / Hlavní autor: Durdík, Tomáš, 1951-2012 Vydáno: (2011) Ilustrovaná encyklopedie českých hradů / Hlavní autor: Durdík, Tomáš, 1951-2012 Vydáno: (2009)
Ilustrovaná encyklopedie českých hradů. Už třetí, tentokrát opravené a aktualizované vydání dnes už klasického díla o českých hradech z pera předního středoevropského badatele na poli hradů, jejich typologie a vývoje české hradní architektury.