Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce

Peticenemocnicesusice.cz Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Sylva Vespalcová

NÁZEV SOUBORU: Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce.pdf

POPIS

Bohatě ilustrovaná praktická příručka dětských rad, jak přežít svět dospělých doplněná o příručku Jak to zvládnout v nemocnici.Jak to zvládnout v nemocnici - Dětská příručka pro deti i rodičeAutorky Sylva Vespalcová a Petra Bartoňková připravily pro fanoušky své dětmi psané knížky pro dospělé Jak přežít v kostce nové doplněné vydání. Tentokrát se za dětmi vydaly i mimo oblíbenou školku, do sdružení rodičů onkologicky léčených dětí ONKA, a tak vznikla nová unikátní publikace. Rady malých onkologických pacientů mohou dospělí vnímat až jako cynické, ale upřímnost, humor a nadhled těchto statečných dětských pacientů otevírá cestu, jak jim porozumět a co pro ně v nelehké situaci udělat. Autorky vše pečlivě zkonzultovaly s lékaři Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK, doplnily o hádanky, hry a omalovánky a vznikl tak stručný průvodce pro malé pacienty i jejich rodiče, jak léčbu v nemocnici zvládnout. Jak přežít v kostceDěti z mateřské školy kroutí hlavou nad světem dospělých, kteří ztratili smysl pro legraci, a tak běžné situace řeší zcela neadekvátním způsobem.Sylva Vespalcová se svým kolektivem odborníků vypracovala rady, jak se v obtížné situaci povznést nad každodenní starosti a jen tak se usmívat. K tomu dávají návod i desítky vtipných a komických obrázků ilustrátorky Petruccyi, které rozjasní váš všední den. Jak přežít v kostce vtáhne malé i velké do dětského světa, ze kterého se nechce ven...

Trávit čas knihou Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

E-kniha: Klidná výchova | Knihy.ABZ.cz

Knihy zo série Jak přežít v kostce na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo.
V kostce - když nemocnice odmítla další léčbu, obrátili se rodiče na ně, protože nějaký Hüber je odborník na transporty těžce nemocných dětí všeho věku. Hüber se byl na dítě podívat, ale jenom jako rodinný přítel, vyšetření doktorem zvenčí nemocnice odmítla a ani mu neumožnila nahlédnout do dokumentace léčby.