Orientace v přírodě

Peticenemocnicesusice.cz Orientace v přírodě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Tristan Gooley

NÁZEV SOUBORU: Orientace v přírodě.pdf

POPIS

Dávno před GPSkami, kompasy a dokonce před existencí kartografie se lidé dokázali ve světě nějak zorientovat. Přírodní detektiv připomíná polozapomenuté vědění našich předků.Stačí se soustředit na strom ohnutý větrem, hloubku kaluže nebo ptačí zpěv. Průvodcem se snadno stane slunce, měsíc, hvězdy, mraky, počasí, prodlužující se stíny, rostliny, zvířata.Knížka je plná anekdot a příkladů z celé planety, z různých kontinentů a kultur, a přitom se informace dají dobře přenést i na českou krajinu. Dobrodružná cesta plná obdivu k malým i velkým zázrakům přírody právě začíná.

Hledáte knihu Orientace v přírodě? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Tristan Gooley? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Orientace V Přírodě, Tvorba Plánů a Aktualizace Výukových Map

Orientace v přírodě a orientační běh Úvod. Umět se orientovat v přírodě, patří mezi základní dovednosti, které by si měl osvojit každý nadšenec a milovník pohybující se v přírodě. Situací, kdy se nám orientování v přírodě a práce s mapou mohou hodit, je mnoho.
Orientace v přírodě. Psací potřeby. Dalekohledy. Kompasy. Všechny kategorie. Nikdo z nás nechce být ztracen v hlubokém lese nebo v poušti. Proto existují výdobytky civilizace zvané kompasy a buzoly, které usnadňují orientaci v přírodě.