Haredim

Peticenemocnicesusice.cz Haredim Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Eliška Blažková

NÁZEV SOUBORU: Haredim.pdf

POPIS

Fotografka Eliška Blažková osm let dokumentovala život ultraortodoxní židovské komunity v jeruzalémské čtvrti Mea Šearim. Muži v kaftanech a s dlouhými vousy jsou oblíbeným motivem, který si zde fotografují turisté. Autorka knihy však směřovala mnohem dál. Chtěla nahlédnout do každodenního života uzavřené společnosti, která má svá vlastní pravidla a zákonitosti, pro vnější svět jen těžko pochopitelné. Publikace je tedy důležitým svědectvím nejen o židovství, ale také o práci fotografky, která šla za hranici možného.

Trávit čas knihou Haredim! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Haredim a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Charedisch jodendom - Wikipedia

Haredim. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...
The relationship between Haredim and Zionism became more complex after the founding of the State of Israel in 1948. Some Haredi groups adopted a pragmatic position, and involved themselves in the political process of the state by voting in elections and accepting state funding.