Velcí dinosauři

Peticenemocnicesusice.cz Velcí dinosauři Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Velcí dinosauři.pdf

POPIS

Chcete prožít báječné 3D dobrodružství s velkými dinosaury? Stačí jen otevřít stránky této knihy a vydat se tak do minulosti. Setkáte se tváří v tvář s děsivými dravci, jako byl tyranosaurus, i s obrovitými býložravci, například s brachiosaurem. Seznámíte se s jejich blízkými i vzdálenými příbuznými, s pradávnými mořskými obludami a s létajícími ještěry. Pak se posunete do doby ledové a dozvíte se, jak vypadali prehistoričtí savci a první lidé. Nasaďte si 3D brýle, které najdete uvnitř knihy a podniknete tuto mimořádně dobrodružnou výpravu!

Trávit čas knihou Velcí dinosauři! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Velcí dinosauři a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Proč byli někteří dinosauři tak velcí? Měli něco, co savci ...

Kniha Velcí dinosauři(Zdeněk Špinar) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)
Velcí dinosauři měli nepochybně problém s udržováním stále tělesné teploty, zejména pak s přehříváním. Aby jejich mozek fungoval ve stálé ideální teplotě, museli být tito dinosauři vybaveni neurovaskulárním systémem cévních svazků, které jejich mozky ochlazovaly a udržovaly dlouhodobě v optimální teplotě.