Skleníky a pařeniště

Peticenemocnicesusice.cz Skleníky a pařeniště Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Peter Himmelhuber

NÁZEV SOUBORU: Skleníky a pařeniště.pdf

POPIS

Chcete pěstovat na své zahradě rostliny v malém či větším skleníku nebo pařeništi? Ať se rozhodnete je postavit vlastními silami nebo koupíte hotovou stavebnici, tato příručka vám poradí s výběrem materiálu a rostlin, se stavbou, s údržbou a s ošetřováním. Každý pracovní krok je jasně a srozumitelně popsán a vysvětlen v textu i na obrázcích. Všechny tituly edice "vlastníma rukama" obsahují více než 200 barevných obrázků. Přehledné symboly pro každý druh práce ukazují na první pohled stupeň obtížnosti, fyzickou a časovou náročnost, potřebné nářadí a předpokládanou úsporu.

Trávit čas knihou Skleníky a pařeniště! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Skleníky a pařeniště a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Skleníky | MALL.CZ

Skleníky a pařeniště Při pěstování rostlin je často nutné udržovat stálé klima, což může být velmi náročné. Pomoci Vám v tom mohou právě skleníky a pařeniště - díky kvalitním výplním z komůrkového polykarbonátu Lexalonu snadno udrží požadovanou teplotu.
Pařeniště, fóliovník a skleník jsou nejdůležitějším vybavením každého správného zahrádkáře. Chrání rostliny a zajistí správné podmínky pro jejich bezproblémový růst. Proto u nás najdete jen fóliovníky, polykarbonátové skleníky a polykarbonátová pařeniště prémiové kvality, které vám pomohou dosáhnout ještě větších pěstitelských úspěchů.