Historie o starých norských králích

Peticenemocnicesusice.cz Historie o starých norských králích Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Vladimir P. Polach

NÁZEV SOUBORU: Historie o starých norských králích.pdf

POPIS

Kniha Historie o starých norských králích přináší komentovaný překlad kroniky prvního známého norského historika, mnicha Theodorika, který se v ní vrací k norským dějinám od dob krále Haralda Krásnovlasého († 930) po rok 1130 — doznívající vikingská éra a nástup a šíření křesťanství.

Historie o starých norských králích je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vladimir P. Polach. Přečtěte si s námi knihu Historie o starých norských králích na peticenemocnicesusice.cz

(PDF) V.P. Polách, Historie o starých norských králich ...

Anotace. Kniha Historie o starých norských králích přináší komentovaný překlad kroniky prvního známého norského historika, mnicha Theodorika, který se v ní vrací k norským dějinám od dob krále Haralda Krásnovlasého († 930) po rok 1130 — doznívající vikingská éra a nástup a šíření křesťanství.
Kniha Historie o starých norských králích přináší komentovaný překlad kroniky prvního známého norského historika, mnicha Theodorika, který se v ní vrací k norským dějinám od dob krále Haralda Krásnovlasého (+ 930) po rok 1130 - doznívající vikingská éra a nástup a šíření křesťanství.