Maorčina píseň

Peticenemocnicesusice.cz Maorčina píseň Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Sarah Lark

NÁZEV SOUBORU: Maorčina píseň.pdf

POPIS

Z hrdinek prvního dílu jsou zralé ženy. Helen vede ve Queenstownu penzion, Gwyn žije s Jamesem na Kiwardu. Hlavními postavami pokračování rodinné ságy z Nového Zélandu jsou jejich vnučky. Temperamentní, trochu naivní Elaine zdědila po babičce Gwyneiře lásku ke koním, vášnivá a sobecká Kura po maorské matce pěvecké nadání. Každá je úplně jiná, ale obě se zamilují do jednoho muže, záhadného Ira Williama Martyna. Ze souboje o jeho lásku vychází vítězně Kura, Elaine se později provdá za bohatého farmáře. V manželství není šťastná ani jedna z nich, když se po čase zase setkají, jsou ve stejně ponižujícím postavení, ale vzájemné nepřátelství překonat nedokážou.

Maorčina píseň je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sarah Lark. Přečtěte si s námi knihu Maorčina píseň na peticenemocnicesusice.cz

SARAH KARKOVÁ - Maorčina píseň | Aukro

Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů.
Kompletní technická specifikace produktu Maorčina píseň Druhý díl rodinné ságy z Nového Zélandu a další informace o produktu.