Cesta: 44 karet pro meditace a rozjímání

Peticenemocnicesusice.cz Cesta: 44 karet pro meditace a rozjímání Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Kevin Billett

NÁZEV SOUBORU: Cesta: 44 karet pro meditace a rozjímání.pdf

POPIS

Tyto inspirující karty probudí nekonečnou moudrost ve vašem nitru a jemně vás zavedou do náruče Milosti. Obsahují slova určená k hlubokému rozjímání i ke krátkým meditacím a zvou vás k přímým prožitkům vlastního osvíceného vědomí. Brandon Bays, autorka bestsellerů Cesta, Cesta pro děti, Svoboda a Cesta/Vědomí – Nová měna, a její partner Kevin Billett cestují po celém světě a nabízejí velmi účinné transformující semináře založené na revoluční práci o buněčném léčení, na odstranění dlouhotrvajících emočních bloků a osvobození vnitřního osvíceného potenciálu. Krabička obsahuje 44 karet pro meditace a rozjímání, jež vás přivedou k Milosti. Součástí je zasvěcený výkladový průvodce.

Trávit čas knihou Cesta: 44 karet pro meditace a rozjímání! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Cesta: 44 karet pro meditace a rozjímání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Brandon Bays: Cesta cena od 357 Kč - Srovname.cz

Všechny informace o produktu Kniha Cesta - 44 karet pro meditace a rozjímání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cesta - 44 karet pro meditace a rozjímání.
Cesta - 44 karet pro meditace a rozjímání Kniha + karty Autor: Bays Brandon. Tyto inspirující karty probudí nekonečnou moudrost ve vašem nitru a jemně vás zavedou do náruče Milosti. Obsahují slova určená k hlubokému rozjímání i ke krátkým meditacím a zvou vás k přímým prožitkům vlastního osvíceného vědomí ...