Z Divokého západu

Peticenemocnicesusice.cz Z Divokého západu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Robert E. Howard

NÁZEV SOUBORU: Z Divokého západu.pdf

POPIS

První knížka u nás, která představuje slavného autora ze zcela jiného úhlu. Robert E. Howard patří k nejvýznamnějším inovátorům dobrodružné literatury ve 20. století. S barbarem Conanem, králi Kullem a Branem Mak Mornem vytvořil fantasy subžánr meč & magie, hrdinskou fantasy inspiroval svým dobrodruhem Solomonem Kanem, inovaci pirátských příběhů představuje cyklus s Cormacem Mac Artem. Méně známé jsou Howardovy westerny, a přitom sám autor si těchto příběhů cenil nejvíc. V této sbírce najdete deset příběhů z Divokého západu, které překvapí svou originalitou i neobvyklými zápletkami a syrovostí pohledu na život osamělých pistolníků.

Trávit čas knihou Z Divokého západu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Z Divokého západu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Příběhy z Divokého západu | Ábíčko.cz

V této sbírce najdete deset příběhů z Divokého západu, které překvapí svou originalitou i neobvyklými zápletkami a syrovostí pohledu na život osamělých pistolníků.
Deadlands - RPG z Divokého západu. 30. listopadu 2001 12:00, aktualizováno 29. listopadu 10:59 Pod názvem Deadlands se skrývá připravované akční RPG od společnosti Headfirst Production - tvůrců Call of Cthulhu. Specialitou tohoto titulu je atmosféra Divokého západu, založená na alternativní minulosti devatenáctého století ...