Když tančí vážky

Peticenemocnicesusice.cz Když tančí vážky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Lubomír Mikisek

NÁZEV SOUBORU: Když tančí vážky.pdf

POPIS

Cítíte se osaměle a máte dojem, že se z vašich krásných představ nic nesplnilo? Tento pocit má také hrdinka románu Jana Králová, když se rozhodne změnit svůj dosavadní jednotvárný život, aby se vymanila z kruhu apatie a prázdnoty. Neradostné dětství a manželství z rozumu v ní neubily cit, ani přání poznat někoho, kdo by ji potřeboval a koho by mohla mít ve svých třiapadesáti letech ještě ráda. S mužem, který odpověděl na její inzerát si rozumí od prvního okamžiku, ale právě v následujících dnech se při zdravotní prohlídce dozvídá, že je vážně nemocná. Román se snaží přispět k poznání, že stojí za to žít a že lze najít v každé situaci její světlejší stránky. V podtextu pak utěšuje, když říká, že vždy existuje naděje, jež odměňuje ty, kteří se nevzdávají a věří v sílu lidské vzájemnosti i v sílu vlastní myšlenky.

Trávit čas knihou Když tančí vážky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Když tančí vážky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Když tančí vážky - Lubomír Mikisek | Kniha na Alza.cz

Když tančí vážky od [email protected] Mikisek v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
182 Kč Když tančí vážky - Mikisek Lubomír. Cítíte se osaměle a máte dojem, že se z vašich krásných představ nic nesplnilo? Tento pocit má také hrdinka románu Jana Králová, když se rozhodne změnit svůj dosavadní jednotvárný život, aby se vymanila z kruhu apatie a prázdnoty. Neradostné dětství a manželství z rozumu v ní neubily cit, ani přání poznat někoho ...