Války a válečníci

Peticenemocnicesusice.cz Války a válečníci Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1995

AUTOR: Pavel Augusta

NÁZEV SOUBORU: Války a válečníci.pdf

POPIS

Bohatě ilustrovaná encyklopedie určená především mladým čtenářům, která může sloužit i jako užitečná pomůcka k doplnění dějepisné látky probírané v posledních ročnících základních škol a na gymnáziích. Zároveň ji přivítají i všichni zájemci o historii a vojenství.Kniha zahrnuje období od nejstarších dob do současnosti - do války v Perském zálivu, věnuje se vývoji válečné taktiky a strategie i vývoji zbraní. Značná část knížky je věnována popisu významných válečných konfliktů a důležitých bitev a také osudům proslulých vojevůdců.

Trávit čas knihou Války a válečníci! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Války a válečníci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Války a válečníci (Pavel Augusta, František Honzák, Václav ...

Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.
Vojáci a válečníci - Zbyněk Válka . Zbraně, vojáci, války, armády provázejí lidstvo celou jeho historií. Tato kniha známého autora literatury faktu Zbyňka Války přináší přehled válečných dějin lidstva.