Chaloupka na vršku + bonusové CD

Peticenemocnicesusice.cz Chaloupka na vršku + bonusové CD Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Šárka Váchová

NÁZEV SOUBORU: Chaloupka na vršku + bonusové CD.pdf

POPIS

Tak asi před sto padesáti lety bydlel v jedné chaloupce, stojící na vršku, vdovec řezbář Tomeš se svými třemi dětmi – nejstarší Mařenkou, Honzíkem a malou Andulkou. V malebné podhorské vesničce žili spolu s několika málo sousedy a přáteli prostý, i když ne zrovna lehký život, kterému příroda dodávala harmonii a řád. V nových příbězích z Chaloupky na vršku se Honzík s Martínkem vydají na Letnice hledat poklad ke skále a o Dušičkách vyzkouší svou odvahu na hřbitově. Ševci Matějovi a jeho ženě Bětušce se narodí dcera Barborka, husar Ludvík naučí kluky šermovat a děda Koudelka poví dětem o svatém Václavovi a legendu o statečném svatém Jiří. Vyprávění je doplněno nejen pranostikami, pořekadly a příslovími, ale také notovými záznamy písniček, které si můžete poslechnout na bonusovém CD.

Chaloupka na vršku + bonusové CD je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Šárka Váchová. Přečtěte si s námi knihu Chaloupka na vršku + bonusové CD na peticenemocnicesusice.cz

Serial vypravej na dvd | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ

Chaloupka na vršku DVD . Chaloupka na vršku je název nového loutkového třináctidílného večerníčku, který natočila Česká televize. 1. Jak to bylo na Tři krále 2. Jak to bylo o Masopustu 3. Jak se Andulka bála Smrtky 4. Jak píšťalka pomohla 5. Jak se pomlázky ztratily 6. Jak odletěly čarodějnice 7.
VARIOUS Chaloupka na vršku RADOŠÍNSKÉ NAIVNÉ DIVADLO Loď Svet (Stanislav Štěpka) ... Součástí výběru jsou dvě výborné bonusové nahrávky, které budou na CD vydány vůbec poprvé. Součástí bookletu je ohlédnutí za Hurvínkovým životem, plné zajímavých faktů a fotografií.