Personalistka

Peticenemocnicesusice.cz Personalistka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Petr Bukovjan

NÁZEV SOUBORU: Personalistka.pdf

POPIS

Praktický průvodce vedením personální agendy podle zákoníku práce a dalších právních předpisů. Autoři se netradičním, ale zároveň přehledným způsobem zaměřují na nejdůležitější otázky praxe, týkající se pracovněprávních vztahů od vzniku pracovního poměru, přes jeho změny až ke skončení. Nezapomínají ani na pracovní dobu, dovolenou, oblast zaměstnanosti a ochranu osobních údajů. Každou kapitolou prolíná souvislost s kontrolní činností orgánů inspekce práce včetně možných postihů za porušení povinností vyplývajících z pracovněprávních předpisů a v textu je zohledněn též nezbytný vztah pracovněprávní úpravy s novým občanským zákoníkem. Publikace obsahuje řadu příkladů, aktuálních soudních rozhodnutí a upozornění na nejčastější pochybení. Určena je nejen personalistům, ale každému, kdo se zabývá tématikou spojenou s pracovním právem.

Trávit čas knihou Personalistka! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Personalistka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Personalistka, 2020 | Wolters Kluwer ČR, a. s.

Máte jasný cíl a rádi sdílíte Vaše nápady? Staňte se součástí našeho týmu. Vyberte si velkého množství volných pozic a uplatněte u nás své dosavadní zkušenosti a silné stránky.
Personalistika. Program PAMICA je nepostradatelným pomocníkem pro vedení personalistiky ve vaší firmě. Veškeré potřebné údaje budete mít díky němu vždy rychle k dispozici a navíc už nikdy na nic nezapomenete, na vše důležité vás totiž upozorní.