Vznášedlo

Peticenemocnicesusice.cz Vznášedlo Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Irena Obermannová

NÁZEV SOUBORU: Vznášedlo.pdf

POPIS

Nová kniha Ireny Obermannové přináší zbrusu nové povídky, napsané výhradně pro tuto sbírku, doplněné několika dalšími, které již vyšly časopisecky. Povídky jsou tak trochu artistický výkon, krasojízda na bílém koni, pirueta. Čím jsou kratší, tím je těžší je napsat. Vydat knihu povídek je pro autora vždycky výzva.

Vznášedlo je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Irena Obermannová. Přečtěte si s námi knihu Vznášedlo na peticenemocnicesusice.cz

Vznášedlo typu 726 - Wikipedie

Vznášedlo zachraňuje životy. Díky jedinečné schopnosti vznášet se nad povrchem - nad vodou, ledem i bahnem, je vznášedlo nejuniverzálnějším záchranným prostředkem, jaký si vůbec umíme představit. Dostane se bezpečně i tam, kam se žádný jiný záchranářský dopravní prostředek nemá šanci dostat.
Samotnou hlášku Moje vznášedlo je plné úhořů znám o něco déle, ale až teď jsem zjistil, že pochází od Monty Pythonů. Pokud chcete mezinárodně zazářit, určitě se podívejte na dlouhou tabulku , kde tuto hlášku najdete ve více než 120 jazycích - včetně fonetické transkripce mnohých z nich.