Batoh plný zábavy

Peticenemocnicesusice.cz Batoh plný zábavy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Batoh plný zábavy.pdf

POPIS

V úžasnom batohu, ktorý je dokonalým spestrením pre našich najmenších na každej dovolenke či výlete s rodičmi i bez nich, nájdete štyri knihy a v nich množstvo aktivít s nálepkami, hier, vymaľovaniek, bludísk, milých zvieratiek a krásnych princezien. Batoh plný zábavy zaujme a pobaví každé dieťa – na dotvorenie obrázkov a hier obsahuje 3 000 trblietavých nálepiek od výmyslu sveta.

Trávit čas knihou Batoh plný zábavy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Batoh plný zábavy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Batoh plný zábavy - 2016, brožovaná vazba, slovenský jazyk ...

Vybarvi ptáčka i slepičku! Vybarvi, polep a spočítej všechno, co je na zahrádce! Co leží na stole? Najdi chybějící samolepky! Ozdob školní tašku! Ozdob princezniny šaty! Co si králíček vybere k jídlu? Nakresli obrázek do rámečku a ozdob ho samolepkami s ovocem! V této "holčičí" knížce - růžovém batohu - najdeš ještě mnoho dalších zábavných úkolu.
V úžasnom batohu, ktorý je dokonalým spestrením pre našich najmenších na každej dovolenke či výlete s rodičmi i bez nich, nájdete štyri knihy a v nich množstvo aktivít s nálepkami, hier, vymaľovaniek, bludísk, milých zvieratiek a krásnych princezien. Batoh plný zábavy zau ...