Já, Monstrum

Peticenemocnicesusice.cz Já, Monstrum Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Dan Wells

NÁZEV SOUBORU: Já, Monstrum.pdf

POPIS

I démoni mají přátele. A ti se teď přicházejí Johnu Wayneovi Cleaverovi pomstít za smrt jednoho z nich. Zabil jsem démona. Nevím, jestli to byl opravdový démon, jsem si však jistý, že šlo o netvora, který měl ostré tesáky, drápy a podobně, a že vzal život spoustě lidí. A tak jsem ho zabil. Myslím, že jsem udělal správnou věc. Aspoň už nikdo další neumřel. Ale ne na dlouho…V knize Nejsem sériový vrah John Wayne Cleaver zachránil své město před zabijákem daleko hrozivějším, než jsou sérioví vrazi, kterými je přímo posedlý. Ukáže se však, že sotva jeden démon zmizel, v Claytonu jej vystřídal druhý. Zanedlouho se objeví další oběti, jež může John balzamovat v márnici, a nová záhada, která čeká na vyřešení. Jenže John okusil smrt a temná stránka jeho osobnosti, kterou používal jako zbraň – a nazývá ji Monstrum –, ho teď může ovládnout. V Claytonu nikdo nebude v bezpečí, dokud John nepřemůže dva děsivé protivníky: neznámého démona, kterého musí zastavit, a svého vnitřního démona, před nímž nikdy neuteče. Druhá část trilogie Dana Wellse je ještě čtivější a napínavější než její první díl. Autor se vám předem omlouvá za noční můry.

Já, Monstrum je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dan Wells. Přečtěte si s námi knihu Já, Monstrum na peticenemocnicesusice.cz

Já, Monstrum - Dan Wells - Tábor - Sbazar.cz

Všechny informace o produktu Kniha Já, Monstrum - Dan Wells, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Já, Monstrum - Dan Wells.
Informace / Anotace ke knize: Já, Monstrum. V knize Nejsem sériový vrah John Wayne Cleaver zachránil své město před zabijákem daleko hrozivějším, než jsou sérioví vrazi, kterými je přímo posedlý. Ukáže se však, že sotva jeden démon zmizel, v Claytonu jej vystřídal druhý.