Malý krok, velká změna

Peticenemocnicesusice.cz Malý krok, velká změna Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Caroline L. Arnoldová

NÁZEV SOUBORU: Malý krok, velká změna.pdf

POPIS

Čtivá praktická kniha přináší nápaditý a jednoduchý způsob, jak splnit předsevzetí a dosáhnout požadovaných cílů. Autorka přibližuje svůj systém mikrorozhodování – malých, zdánlivě nevýznamných rozhodnutí, která v konečném výsledku vedou k velkým změnám. Na osobním přístupu vysvětluje, jak takové mikrorozhodnutí vypadá: musí být splnitelné, měřitelné, přinášet okamžitý užitek a je třeba ho opakovat. Teprve pak se uloží do mozku a změní vám život.

Trávit čas knihou Malý krok, velká změna! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Malý krok, velká změna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Malý krok, velká změna - Jak využít mikropředsevzetí ...

Když Neil Armstrong jako první člověk v historii vstoupil 20. července 1969 na Měsíc, sledoval ho se zatajeným dechem celý svět. Pak přišla ona nesmrtelná věta: „Je to malý krok pro člověka, obrovský skok pro lidstvo." Tedy tak to chtěl říct původně. První muž na Měsíci totiž „udělal" gramatickou chybu, která význam věty úplně změnila.
Kniha Malý krok, velká změna Přidat komentář. Erys. 1 14. ledna. Kniha je dosti motivační, jako nápad dobrý, bohužel se ty stejné rady a tzv. mikropředsevzetí opakují, proto jsem měla problém s jejím dočtením. ...