Proroctví sester

Peticenemocnicesusice.cz Proroctví sester Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Michelle Zinková

NÁZEV SOUBORU: Proroctví sester.pdf

POPIS

První díl „gotické“ fantasy série situované do Ameriky konce 19. století. Dvojčata Lia a Alice právě osiřela. Lia objeví na zápěstí tajemné znamení a začíná si všímat podivného krutého chování své sestry. Objeví knihu s jedinou stránkou, ve které si přečte temné proroctví, které varuje před příchodem Ďábla na svět. Lia se domnívá, že ona je Strážkyní, která tomu má zabránit, a její zlá sestra Branou, jíž má Zlo vstoupit. Ale je to skutečně tak jednoduché?

Hledáte knihu Proroctví sester? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Michelle Zinková? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Proroctví sester by Great Content s.r.o. - Issuu

Kniha Proroctví sester(Zinková Michelle) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
Informace / Anotace ke knize: Proroctví sester. První díl „gotické" fantasy série situované do Anglie konce 19. století. Dvojčata Lia a Alice právě osiřela. Lia objeví na zápěstí tajemné znamení a začíná si všímat podivného krutého chování své sestry.