Jičínsko, Novopacko a Hořicko

Peticenemocnicesusice.cz Jičínsko, Novopacko a Hořicko Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Jičínsko, Novopacko a Hořicko.pdf

POPIS

Ručně malovaná mapa působivě ztvárňuje území Jičínska, Novopacka a Hořicka. Je to umělecké dílo a mapa zároveň. Najdete tu všechny turistické chodníky, zvýrazněné historické památky a přírodní zajímavosti. Mapa je doplněná o prezentaci okolních obcí a měst, z kterých se dozvíte zajímavosti z jejich historie i současnosti.Mapa je oboustranná. Na přední straně je zobrazená mapa uvedeného regionu, na zadní straně najdete informaci o důležitých místech, institucích, ubytování, stravování a jiných službách pro turisty.

Trávit čas knihou Jičínsko, Novopacko a Hořicko! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jičínsko, Novopacko a Hořicko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Semily ve stručném přehledu: Město Semily

Jičín - V sobotu 26. října se dvě jičínské sportovní gymnastky zúčastnily otevřeného MČR v kategorii mladších žákyň C. Do závodu ročníků narození 2010-2009 nastoupilo 78 závodnic.
Jičínsko, Novopacko a Hořicko (Mapa skládaná) - Ručně malovaná mapa působivě ztvárňuje území Jičínska, Novopacka a Hořicka. Je to umělecké dílo a mapa zároveň. Najdete tu všechny turistické chodníky, zvýrazněné ...