Jičínsko, Novopacko a Hořicko

Peticenemocnicesusice.cz Jičínsko, Novopacko a Hořicko Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Jičínsko, Novopacko a Hořicko.pdf

POPIS

Ručně malovaná mapa působivě ztvárňuje území Jičínska, Novopacka a Hořicka. Je to umělecké dílo a mapa zároveň. Najdete tu všechny turistické chodníky, zvýrazněné historické památky a přírodní zajímavosti. Mapa je doplněná o prezentaci okolních obcí a měst, z kterých se dozvíte zajímavosti z jejich historie i současnosti.Mapa je oboustranná. Na přední straně je zobrazená mapa uvedeného regionu, na zadní straně najdete informaci o důležitých místech, institucích, ubytování, stravování a jiných službách pro turisty.

Hledáte knihu Jičínsko, Novopacko a Hořicko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Koupím dům - Jičínsko, Novopacko, Vrchlabsko, prodám, na ...

PARLAMENTNÍ VOLBY 2006. zpět . Články nenalezeny.
Hledáte zkušeného zahradníka pro Vaši zahradu? Potřebujete znalecký posudek o škodách na trvalých porostech? Působíme na trhu od roku 1998, především ve východočeském regionu - Jičínsko, Novopacko, Lomnicko, Studenecko, Hořicko a blízké okolí. Jsme členem Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu a nabízíme kompletní služby v oblasti péče o veškerou zeleň.