Vůně pro duši

Peticenemocnicesusice.cz Vůně pro duši Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Igor V. Sakov

NÁZEV SOUBORU: Vůně pro duši.pdf

POPIS

Kniha se věnuje jedné z aktuálních oblastí regenerační medicíny, balneologie a fyzioterapie - aromaterapii a její součásti aromapsychologii. Autor vysvětluje zásady použití aromaterapie v psychologické a psychoterapeutické praxi. Zabývá se základními aspekty metody aromapsychologie - mechanismy působení, způsoby užití, psychologickým působením éterických olejů a aromadiagnostikou. Kniha obsahuje seznam 55 nejčastěji používaných éterických olejů, které autor hodnotí z hlediska jejich působení na nervový a psychický stav klienta, tzn., jak působí na stimulaci, relaxaci a adaptaci. K jednotlivým éterickým olejům přiřadil konkrétní potíže, které lze těmito oleji korigovat. Na konci knihy je uveden seznam nejčastějších potíží, např. nespavost, úzkosti, strach, poruchy pozornosti, nervozita, stres, depresivní nálady, anorexie, hysterie, bolesti hlavy atp., s příklady receptur a okruhem dalších vhodných éterických olejů. Tyto informace mohou být zajímavé pro aromaterapeuty, psychoterapeuty, studenty, frekventanty odborných kurzů při zvyšování kvalifikace, vědecké pracovníky a pro všechny, kdo se zajímají o psychologii, psychoterapii a éterické oleje.

Trávit čas knihou Vůně pro duši! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vůně pro duši a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vůně pro duši. Úvod do aromapsychologie - Igor V. Sakov ...

Vůně pro duši, Praha (Prague, Czech Republic). 916 likes. Inspiruji a motivuji lidi. Rozkrývám souvislosti, probouzím intuici a dodávám životní energii. Pracuji s vůněmi pro duši a principy Feng shui.
Vůně odhalí, jakou máte duši, říká typoložka. ... Pomáhá tam, kde je dlouhodobá nerovnováha mezi dáváním a přijímáním. Skvělá vůně pro maminky a ženy, které na sebe zapomínají či se přímo potlačují a upřednostňují druhé před sebou. Hladí, sytí, hřeje, zaplňuje.