Atlas Evropy pro děti

Peticenemocnicesusice.cz Atlas Evropy pro děti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Oldřich Růžička

NÁZEV SOUBORU: Atlas Evropy pro děti.pdf

POPIS

Celá Evropa jako na dlani v šesti velkých rozkládacích mapách, které stojí za objevování.Víš, že v Evropě žije přes 700 milionů obyvatel, mluví více než 200 jazyky, tvoří přes 50 národů, a to v 50 různých státech? Evropa je sice druhým nejmenším světadílem, ale když jde o objevování, je přímo nevyčerpatelným zdrojem. Vydej se na dobrodružnou cestu a důkladně Evropu prozkoumej pomocí šesti velkých rozkládacích map plných zajímavostí! Nemusíš si ani balit kufr, stačí se jen pohodlně usadit a velké putování po Evropě může hned začít.

Trávit čas knihou Atlas Evropy pro děti! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Atlas Evropy pro děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Mapa evropy pro deti | Sleviste.cz

0 hodnocení Atlas Evropy pro děti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Evropa je sice druhým nejmenším světadílem, ale pokud jde o objevování zajímavostí, je přímo nevyčerpatelným zdrojem. V Evropě žije přes sedm set milionů obyvatel, kteří hovoří více než dvěma ...
Atlas Evropy přepracován do dětské podoby tak, aby především malí čtenáři poznali tento krásný kontinent, ve kterém žijeme. Je rozdělen do 6 částí, na nichž se děti dozví, kde leží různé evropské státy, nebo v kterém z nich se vyrábí známé matrjošky.