Atlas Evropy pro děti

Peticenemocnicesusice.cz Atlas Evropy pro děti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Oldřich Růžička

NÁZEV SOUBORU: Atlas Evropy pro děti.pdf

POPIS

Celá Evropa jako na dlani v šesti velkých rozkládacích mapách, které stojí za objevování.Víš, že v Evropě žije přes 700 milionů obyvatel, mluví více než 200 jazyky, tvoří přes 50 národů, a to v 50 různých státech? Evropa je sice druhým nejmenším světadílem, ale když jde o objevování, je přímo nevyčerpatelným zdrojem. Vydej se na dobrodružnou cestu a důkladně Evropu prozkoumej pomocí šesti velkých rozkládacích map plných zajímavostí! Nemusíš si ani balit kufr, stačí se jen pohodlně usadit a velké putování po Evropě může hned začít.

Trávit čas knihou Atlas Evropy pro děti! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Atlas Evropy pro děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Atlas Evropy pro děti (Tomáš Tůma, Oldřich Růžička ...

Atlas Evropy pro děti od Oldřich Růžička v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Atlas Evropy pro děti, autor Oldřich Růžička, Tomáš Tůma. Anotace knihy " Atlas Evropy pro děti, autor Oldřich Růžička, Tomáš Tůma " Víš, že v Evropě žije přes 700 milionů obyvatel, mluví více než 200 jazyky, tvoří přes 50 národů, a to v 50 různých státech? Evropa je sice druhým nejmenším světadílem, ale ...