Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob

Peticenemocnicesusice.cz Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Marta Sobotová

NÁZEV SOUBORU: Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob.pdf

POPIS

Prakticky zaměřená kniha vychází z dlouholetých zkušeností autorky v daňových orgánech a z konkrétních problémů, se kterými se setkává na ministerstvu financí. Jedná se o soubor problémů a chyb, kterých se poplatníci nejčastěji dopouštějí a které mají i podstatný vliv na výši daňové povinnosti. Publikace seznamuje s novinkami ve zdanění příjmů fyzických osob, které jsou platné pro zdaňovací období roku 2002, např. nové daňové přiznání, a upozorňuje i na změny pro rok 2003. Kniha je členěna podle struktury zákona o daních z příjmů a to čtenáři umožní dobrou a rychlou orientaci. Je určena nejen pro daňové odborníky, jako jsou daňoví poradci, auditoři, účetní a finanční poradci, ale i pro širokou podnikatelskou veřejnost.

Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marta Sobotová. Přečtěte si s námi knihu Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob na peticenemocnicesusice.cz

Daň z příjmů fyzických osob 2015 a daňové přiznání za rok ...

Užitečným průvodcem, jak správně a bez chyb vyplnit formulář daně z příjmu, může být knižní novinka Přiznání k dani z příjmu fyzických osob za rok 2007 autora Martina Děrgela vycházející v nakladatelství ASPI. V úvodu publikace upozorňuje na to, co a jak se zdaňuje a z čeho se daň z příjmu neplatí.
Cílem semináře je seznámit účastníky s ročním zúčtováním záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a daňového zvýhodnění za rok 2020 a související problematikou zdaňování příjmů ze závislé činnosti, a to včetně zdaňování příjmů ze závislé činnosti po 1.1.2021.