Já hlína jsem

Peticenemocnicesusice.cz Já hlína jsem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Chaim Potok

NÁZEV SOUBORU: Já hlína jsem.pdf

POPIS

Román I Am the Clay napsal Chaim Potok v roce 1992. Tematicky v něm opouští svět židovské rodiny a obrací svoji pozornost do zcela odlišného prostředí. Po Knize světel se vrací ke svým zkušenostem duchovního v americké armádě v Koreji. Válečné útrapy Korejců tentokrát pozoruje z perspektivy tradiční korejské společnosti. Jednoduchým jazykem působivě vypráví dramatický příběh tří lidí, které svedla dohromady náhoda. Starší manželský pár najde při útěku ze své vesnice v příkopu jedenáctiletého těžce zraněného chlapce, který v ženě vyvolá vzpomínky na vlastní dítě, jež jí zemřelo po porodu.

Trávit čas knihou Já hlína jsem! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Já hlína jsem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Já hlína jsem / Nejlevnější knihy

Já hlína jsem. Chaim Potok; rok vydání - 2004. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 197 K č. Román I Am the Clay napsal Chaim Potok v roce 1992. ...
Román I Am the Clay napsal Chaim Potok v roce 1992. Tematicky v něm opouští svět židovské rodiny a obrací svoji pozornost do zcela odlišného prostředí. Po Knize světel se vrací ke svým zkušenostem duchovního v americké armádě v Koreji. Válečné útrapy Korejců tentokrát pozoruje z perspektivy tradiční korejské společnosti.