Mamut

Peticenemocnicesusice.cz Mamut Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Stephen Baxter

NÁZEV SOUBORU: Mamut.pdf

POPIS

Dokázali přežít. Měřili pomalý tep ročních období střídajících se v rytmu majestátního tance planety Země. Jejich paměť se táhla zpět cykly milionů ledových let. Jejich příběhy vyprávějí o stvoření světa a velkých hrdinech a hrdinkách mamutích legend. Zmiňují se i o příchodu člověka. Legendy jim v průběhu tisíciletí mnohokrát ukázaly cestu. Až dosud. Do chvíle, než lidstvo ve vzdáleném útočišti sibiřského ostrova objevilo posledních pár mamutů a rozhodlo se dokončit dávno započatá jatka. Pro Šedivku je to osudová výzva.

Mamut je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stephen Baxter. Přečtěte si s námi knihu Mamut na peticenemocnicesusice.cz

Mammuthus - Wikipedia, la enciclopedia libre

Mamut Mamut je vyhynulý rod z čeledi slonovitých a řádu chobotnatců. Mamuti tedy bylipodobní dnešním slonům,měli dlouhé zahnuté kly a severské druhy dlouhé chlupy.V době ledové obývali severní,střední i západní Evropu,Severní Ameriku a severní Asii.
Ofijalny Sklep Mammut na Polskę. Oferujemy pełny asortyment szwajcarskiej firmy Mammut - odzież, buty, liny, plecaki, śpiwory,maty, sprzęt i inne.