Hledání tajemství ženy

Peticenemocnicesusice.cz Hledání tajemství ženy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Stanislav Zatloukal

NÁZEV SOUBORU: Hledání tajemství ženy.pdf

POPIS

Maria Teresa Porcile Santiso (1943–2001) vystudovala Institut hebrejské kultury v Montevideu a pobývala v kibucu v Izraeli. Připravovala se na kontemplativní život, ale nakonec žila své povolání mimo řeholi, zasvěcená studiu a ekumenickému dialogu. Dále vystudovala pedagogiku a filosofii na katolické univerzitě v Montevideu a ekumenismus na ženevském Institutu Ekumenické rady církví. Cestovala, dávala duchovní cvičení, přednášela biblickou teologii a ekumenismus na Institutu pro formaci kněží v Montevideu. Na různých kongresech zastupovala Papežskou radu pro jednotu křesťanů, Svaz biblických společností, Světovou katolickou federaci biblického apoštolátu, různé sekce Světové rady církví a nevládní organizace OSN. Jako jediná žena byla pozvána na třetí shromáždění latinskoamerických biskupů v Pueble. Z této zkušenosti vznikla v roce 1980 její první kniha Puebla: la Hora de María, la Hora de la Mujer (Puebla: hodina Marie, hodina ženy).

Trávit čas knihou Hledání tajemství ženy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hledání tajemství ženy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hledání tajemství ženy [Zatloukal, Stanislav]

Výsledky hledání. Jak vyhledávat na webu Rozhlasu? ... Přesněji v roce 2006. V dalším pokračování cyklu u Stopy, fakta, tajemství máte šanci dozvědět se, jak k této události údajně mělo... Více. Stopy, fakta, tajemství... 17.11.2012 00:00. Tváří v tvář smrti
Trávit čas knihou Hledání tajemství ženy: Duchovní podněty Marie Terezy Porcile Santiso! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Hledání tajemství ženy: Duchovní podněty Marie Terezy Porcile Santiso a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!