Čas Botswany

Peticenemocnicesusice.cz Čas Botswany Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Will Randall

NÁZEV SOUBORU: Čas Botswany.pdf

POPIS

Po řadě objevných cest a setkání se Will Randal ocitl v Botswaně, aby i tady pokračoval v učitelské kariéře, která ho kdysi přivedla z Londýna do Púny v Indii. A teď tato kariéra vybočuje z vyjetých kolejí a míří do malého města Kasane, které má velmi dobré vězení a údajně nejlepší fotbalové mužstvo v zemi. Do města, kde na školní rodičovské sdružení chodí tlupa lemurů, rodina prasat bradavičnatých, párek kroužících orlů a pozorný buvol. Do města, kde se nikdo neptá na minulost, kde je přijat s odzbrojující otevřeností a kde se – většinou prostřednictvím rozličných nehod – dozvídá všechno o Botswaně.

Trávit čas knihou Čas Botswany! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Čas Botswany a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nijel Amos - Wikipedie

Čas Botswany - Kariéra učitele v neznámé zemi plné kontrastů - Randall Will - Po řadě objevných cest a setkání se Will Randal ocitl v Botswaně, aby i tady pokračoval v učitelské kariéře, která ho kdysi přivedla z Londýna do Púny v Indii. A teď tato k
166 Kč Čas Botswany | Will Randall . Čas Botswany | Po řadě objevných cest a setkání se Will Randal ocitl v Botswaně, aby i tady pokračoval v učitelské kariéře, která ho kdysi přivedla z Londýna do Púny v Indii.A teď tato kariéra vybočuje z vyjetých kolejí a míří do malého města Kasane, které má velmi dobré vězení a údajně nejlepší fotbalové mužstvo v zemi.