Anatomie pohybového systému pro fyzioterapeuty

Peticenemocnicesusice.cz Anatomie pohybového systému pro fyzioterapeuty Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Marek Joukal

NÁZEV SOUBORU: Anatomie pohybového systému pro fyzioterapeuty.pdf

POPIS

Anatomii lze oprávněně považovat za jeden ze základních pilířů fyzioterapie. Zejména pak vynikající znalost pohybového systému se zaměřením na funkčnost jednotlivých svalových skupin je pro dobrého fyzioterapeuta esenciální. Pro sepsání učebního textu pro fyzioterapeuty jsme se snažili dosáhnout rovnováhy mezi komplexností a jednoduchostí textu. Usilovali jsme proto o vyvážené podání faktů bez zbytečných detailů, přesto by student měl v této učebnici najít vše, co bude potřebovat během studia a dále i ve své klinické praxi. Anatomie lidského těla se nemění, ale mění se naše znalosti anatomie a jejich klinický význam, takže naší snahou bylo napsat skripta tak, aby odpovídaly současným požadavkům lékařské praxe. Předložené skriptum je první částí dvoudílné anatomické publikace určené pro studenty oboru fyzioterapie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.

Trávit čas knihou Anatomie pohybového systému pro fyzioterapeuty! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Anatomie pohybového systému pro fyzioterapeuty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

UNIMARC/MARC: Anatomie pohybového systému pro fyzioterapeuty

3645/5000 Lidské tělo nalezeno devět systémů a šest letadel. To znamená, že devět skupiny podobných těles ve struktuře a šest funkčních skupin, jejichž těla nejsou nutně podobné ...
Všechny informace o produktu Anatomie pohybového systému pro fyzioterapeuty Marek Joukal, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Anatomie pohybového systému pro fyzioterapeuty Marek Joukal.