Toltécké orákulum

Peticenemocnicesusice.cz Toltécké orákulum Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Victor Sanchez

NÁZEV SOUBORU: Toltécké orákulum.pdf

POPIS

Toltécké Orákulum nabízí působivý vhled do jádra toltécké tradice, jednoho z nejbohatších světových zdrojů moudrosti. Victor Sanchez nám opět předkládá velmi užitečný a praktický návod, jak použít tyto šamanské znalosti v každodenním životě. Toltécké orákulum obsahuje duchovní moudrost Toltéků a je posvátným zrcadlem, jež zobrazuje skryté pravdy a potenciál našich duší. Kniha je součástí balíčku, který obsahuje 33 karet, z nichž je 20 karet Tonalpohualli odvozených z toltéckého kalendáře, jež představují archetypální životní síly, a 13 karet Vládce, které zobrazují hlavní božstva a posvátné principy toltécké tradice.

Trávit čas knihou Toltécké orákulum! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Toltécké orákulum a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Toltécké Orákulum - Sanchez Victor | Knihy Dobrovský

Toltécké Orákulum nabízí působivý vhled do jádra toltécké tradice,jednoho z nejbohatších světových zdrojů moudrosti. Kniha je součástí balíčku, který obsahuje 33 karet.
Toltécké orákulum dává význam každé kartě podle toho, jak se vztahuje k toltécké symbolice a metrafyzice. Více než 200 doporučení, jež provázejí karty, umoňuje smysluplné využití jejich moudrosti.