Guinness World Records 2005

Peticenemocnicesusice.cz Guinness World Records 2005 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Guinness World Records 2005.pdf

POPIS

Víte, které auto je nejrychlejší na světě, jak velký byl nejvyšší muž, který kdy žil, jaká je nejvoňavější látka na světě, která popová skupina je nejprodávanější v historii, jaká velká je největší pizza na světě? ... Tato zlatá edice obsahuje všechny nejúžasnější nové rekordy a senzační fotky z celého světa! Navíc jsou zde exkluzívní rozhovory s držiteli rekordů, speciální rubriky, které oslavují nejnápaditější výkony, jaké kdy byly dosaženy!

Trávit čas knihou Guinness World Records 2005! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Guinness World Records 2005 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Guinness world records, 2005. (Book, 2004) [WorldCat.org]

Guinness World Records 2005 Claire Folkard , Jackie Freshfield , Carla Masson , Rob Dimery Guinness World Records Limited , 2004 - Curiosities and wonders - 287 pages
Achat Guinness World Records 2005 à prix bas sur Rakuten. Si vous êtes fan de lecture depuis des années, découvrez sans plus tarder toutes nos offres et nos bonnes affaires exceptionnelles pour l'acquisition d'un produit Guinness World Records 2005.