Manažerská psychologie a sociologie

Peticenemocnicesusice.cz Manažerská psychologie a sociologie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Ivan Nový

NÁZEV SOUBORU: Manažerská psychologie a sociologie.pdf

POPIS

Odborná publikace osvědčeného autorského týmu z pražské VŠE vymezuje postavení, funkci a uplatnění psychologie a sociologie při řízení organizací, a to na základě výsledků empirických výzkumů a sekundárních analýz autorů. Cílem publikace je obohatit psychologii a sociologii managementu o komplexní (odborné, metodické a realizační) přístupy k základním oblastem, s nimiž se manažeři obvykle ve své každodenní praxi setkávají (komunikace, konflikty a vyjednávání, pracovní týmy, postoje a hodnoty, problematika moci, organizační kultura apod.). Systémově pojaté příklady naznačují jak výsledky těchto výzkumů aplikovat nejen v manažerské a personální praxi, ale i v poradenské činnosti.

Manažerská psychologie a sociologie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivan Nový. Přečtěte si s námi knihu Manažerská psychologie a sociologie na peticenemocnicesusice.cz

Sylabus předmětu MPS - Manažerská psychologie a sociologie ...

Manažerská psychologie B0B16MPS Vyučující: Mgr. Marek Procházka. Charakteristika a cíl předmětu: Studenti se seznámí s rolí psychologie v manažerské praxi a v personálním řízení. Pochopí důležitost osobnosti manažera, jeho vnitřních postojů, jeho chování a komunikace při působení na podřízené pracovníky.
Všechny informace o produktu Kniha Manažerská psychologie a sociologie - E. Bedrnová, E. Jarošová, I. Nový, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Manažerská psychologie a sociologie - E. Bedrnová, E. Jarošová, I. Nový.