Příběhy obyčejného uzdravení

Peticenemocnicesusice.cz Příběhy obyčejného uzdravení Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Klára Mandausová

NÁZEV SOUBORU: Příběhy obyčejného uzdravení.pdf

POPIS

Tělo není pitomé, umí se uzdravovat samo. Jenže my se k němu občas chováme jako k největšímu nepříteli. Házíme mu pod nohy spíš než příslovečné klacky rovnou klády. A k tomu žijeme tak, aby mělo pořád co opravovat. Býváme unavení, nemožní, nemocní. Lékaři si nevědí rady. A pak přijde rada, která spojí odjakživa spojené, tělo a hlavu. Ejhle, zdraví se vrací. Kniha lékaře Jana Hnízdila je složená z příběhů lidí, kteří byli ochotní naslouchat, vzali svůj rozum do vlastní hrsti a uzdravili se, a doplněná rozhovory na téma komplexní medicíny, které vedla mimo jiné s psychiatrem Radkinem Honzákem, biologem Stanislavem Komárkem nebo etnologem Mnislavem Atapanou Zeleným novinářka Klára Mandausová.

Trávit čas knihou Příběhy obyčejného uzdravení! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Příběhy obyčejného uzdravení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Příběhy obyčejného uzdravení - LIBRUM.cz

Příběhy obyčejného uzdravení, jako je ten Ondrův, jsou pro tým Hnízda neobyčejným povzbuzením. Vážený pane doktore, před dvěma lety jsme u vás byli s dvanáctiletým synem Ondrou. Do příchodu do vaší ordinace užíval Gionu inhalátor, Ventolin a dříve Budiar. Byl vedený jako astmatik-alergik a museli jsme docházet do ...
Založil a provozuje pracoviště komplexní psychosomatické medicíny Hnízdo zdraví. Je autorem řady odborných a popularizačních knih: Mým marodům, Zaříkávač nemocí, Bolesti zad, mýty a realita, Příběhy obyčejného uzdravení a dalších. Po skončení besedy bude možné knihy zakoupit a nechat podepsat.