Budiž vám měsíc lehký

Peticenemocnicesusice.cz Budiž vám měsíc lehký Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Josef Pecinovský

NÁZEV SOUBORU: Budiž vám měsíc lehký.pdf

POPIS

JFK je podezřelý ze spáchání činu, který sice není trestným činem, ale dokázal probudit z letargie americké výzvědné služby. Původně rutinní cesta na druhý břeh oceánu se mění v krušné putování, při němž John Kovář musí myslet nejen na záchranu vlastního života, ale také odhalit, kdo a proč krade z našeho světa tisíce tun vzácné suroviny. Jeden z paralelních světů existuje na samém pokraji zhroucení, což díky politice jeho zaslepených vládců vede k neodvratnému konci. To by snad ani tolik nevadilo, kdyby současně nebyl ohrožen i svět náš. Za trvalé pozornosti armád a tajných služeb několika znepřátelených mocností musí John uniknout všem nástrahám, a to nejen v podobě zbraní příštích věků, ale i útokům telepatů, kteří vysávají jeho mysl.

Trávit čas knihou Budiž vám měsíc lehký! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Budiž vám měsíc lehký a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Budiz levně | Blesk zboží

Název zní lehce - Budiž vám Měsíc lehký - ale díla Josefa Pecinovského byla vždy těžká čtení. Jeho světy vynikají hlubokou budoucí a temnou technikou, mnohdy až věcmi, které náš mozek nedokáže pobrat. A tak jsem čekal, jak se mistr vypořádá s jednoduchým myšlením agenta Johna Francise Kováře. A zvládl to.
Josef Pecinovský: Budiž vám Měsíc lehký . Josef Pecinovský: Budiž vám Měsíc lehký Agent JFK 021 JFK je podezřelý ze spáchání činu, který sice není trestným činem, ale dokázal probudit z letargie americké výzvědné služby.Původně rutinní cesta na druhý břeh oceánu se mění v krušné putování, při němž John Kovář musí myslet nejen na záchranu ...