Ostravaci všem!

Peticenemocnicesusice.cz Ostravaci všem! Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Boris Renner

NÁZEV SOUBORU: Ostravaci všem!.pdf

POPIS

Industriální památky Ostravy a Ostravska očima skupiny fotografů OSTRAVACI.CZ. Ojedinělá fotopublikace s poezií nejen průmyslové historie i současnosti Ostravy. 200 stran a 160, většinou plnobarevných, fotografií. Texty knihy jsou v jazyce českém, anglickém a polském. Kniha je o radosti, o fantazii ničím nespoutané, o barevných kompozicích, o sytosti a kontrastech. Nenechá Vás chladným a bez názoru. Ať je jakýkoli. O to jde především. Vybudit emoce na všech smyslových i mimosmyslových úrovních. Všechny obrazy jsou doplněny textem, který podtrhává výslednou atmosféru a zároveň nechává na čtenáři, aby si obraz dotvořil podle sebe. „Některé záběry jdou hodně pod povrch, asi tak kilometr“, s nadsázkou sdělují autoři a hned dodávají, že svými objektivy v hloubi země polechtali období karbonu. Jiné obrázky zase vyžadovaly trochu umění horolezeckého, avšak ani tyto lze jen obtížně označit jako povrchní. Takto stručně mluví kniha sama o sobě: Nejsem ČTENÁŘSKÝ DENÍK, ani SCHŮZKA NA SLEPO, připravoval mě ten nejsvědomitější ŠÉFKUCHAŘ a musel přitom překonat nejeden VENUŠIN PAHOREK, ale chystal ji s RADOSTÍ a s ÚSMĚVEM. Dobrou chuť!

Ostravaci všem! je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Boris Renner. Přečtěte si s námi knihu Ostravaci všem! na peticenemocnicesusice.cz

Havíři ve sprše. I to lze vidět na snímcích v nové knize ...

Kniha: Ostravaci všem! (Richard Sklář a Boris Renner). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Vítejte na webu Ostravaci.cz. Jmenuji se Boris Renner a v roce 2006 jsem založil tento server. Svůj vřelý vztah k Ostravě dávám najevo právě pomocí tohoto webu na který vkládám fotografie, které od roku 2006 pořizuji.