Dobříšsko na starých pohlednicích

Peticenemocnicesusice.cz Dobříšsko na starých pohlednicích Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Petr Prášil

NÁZEV SOUBORU: Dobříšsko na starých pohlednicích.pdf

POPIS

Kniha Dobříšsko na starých pohlednicích navazuje na dříve vydané knihy Příbramsko a Berounsko. Téměř 600 pohlednic nás zavede do časů dětství našich rodičů a prarodičů, do doby, kdy dnes již běžné věci jako například elektrický proud či vodovod nebyly mnohde ještě zavedeny. Při procházce po Dobříši můžete zavzpomínat na některé dominanty tohoto města, které podlehly budovatelskému nadšení ve druhé polovině minulého století, jako například hostince Na Knížecí nebo Český dvůr. Zajímavá je i procházka po bývalém královském horním městě Nový Knín, ale také údolím Vltavy do míst, která se po napuštění Slapské přehrady v roce 1954 ukryla pod její hladinou. V knize jsou popsána tato místa: Borotice, Budínek, Čelina, Čím, Daleké Dušníky, Dlouhá Lhota, Dobříš, Dražetice, Drevníky, Drhovce, Drhovy, Druhlice, Háje, Hněvšín, Holšiny, Homole, Hřiměždice, Hubenov, Chaloupky u Ouběnic, Cholín, Chotilsko, Chouzavá, Chramiště, Kobylníky, Korkyně, Kozí Hory, Krámy, Křeničná, Křížov, Lhotka u Dobříše, Libčice, Lipí, Malá Hraštice, Mokrovraty, Mokrsko, Moráň, Nečín, Nechalov, Nová Ves pod Pleší, Nové Dvory, Nový Knín, Obořiště, Ostrov, Ouběnice, Porostliny, Prostřední Lhota, Rosovice, Rybníky, Sejcká Lhota, Skalice, Slovanská Lhota, Smilovice, Stará Huť, Starý Knín, Sudovice, Svaté Pole, Sychrov, Velká Hraštice, Velká Lečice, Vestec, Voznice, Vymyšlenka, Záborná Lhota, Žebrák, Živohošť a Županovice.

Trávit čas knihou Dobříšsko na starých pohlednicích! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dobříšsko na starých pohlednicích a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dobříšsko - Vyhledávání na Heureka.cz

Všetky informácie o produkte Kniha Dobříšsko na starých pohlednicích - Petr Prášil, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Dobříšsko na starých pohlednicích - Petr Prášil.
Dobříšsko na starých pohlednicích. Kdo napsal knihu Dobříšsko na starých pohlednicích? Autorem je Petr Prášil. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.