Operace žlučníku a žlučových cest

Peticenemocnicesusice.cz Operace žlučníku a žlučových cest Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: Jan Šváb

NÁZEV SOUBORU: Operace žlučníku a žlučových cest.pdf

POPIS

Publikácia je určená odbornej i laickej verejnosti. Inštruktívny charakter obsahu oboznamuje čitateľa s príznakmi, diagnostikou i liečbou tohto ochorenia. Na záver autor dáva rady, akú životosprávu, včítane diéty má operovaný pacient dodržiavať.

Trávit čas knihou Operace žlučníku a žlučových cest! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Operace žlučníku a žlučových cest a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

PDF Zelenina: Co by Vás Mělo Zajímat Po Operaci ...

Operaci žlučníku na naší klinice provádíme i za pomocí 3D laparoskopu. Komplikace. Přes veškerou péči mohou u každého chirurgického výkonu nastat komplikace: Peroperační - krvácení, poranění žlučových cest, a jiné; Pooperační- krvácení, infekce operační rány, postcholecystektomický syndrom, a jiné
Ten je součástí žlučových cest, ústí do hlavního žlučovodu (ductus choledochus), jímž se žluč dostává do dvanáctníku. Naplněný žlučník je hmatný. Krevní zásobení žlučníku zajišťuje především a. cystica, větev jaterní tepny. Menší cévy vstupují do žlučníku z jater přes žlučníkovou jámu.