Tunisko

Peticenemocnicesusice.cz Tunisko Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Ingeborg Dannhauserová

NÁZEV SOUBORU: Tunisko.pdf

POPIS

Tunisko je ideální zemí pro návštěvníky, kteří se nechtějí jen koupat na bílých písečných plážích, ale touží po aktivní dovolené. Ať se proplétáme labyrintem tržišť a súků, procházíme po kasbáh nebo saharských dunách, jezdíme na dromedárech či odpočíváme v hotelech pečujících o naše zdraví, všude se setkáme s orientální pohostinností. Na info-stránkách na konci každé kapitoly uvádíme adresy doporučeníhodných hotelů a restaurací, nákupních příležitostí, pamětihodností, muzeí a možnosti sportovního vyžití. Praktické pokyny od A do Z obsahují všechny důležité informace, které potřebujeme pro zdařilou dovolenou, a cestovní slovníček usnadňující dorozumění.

Hledáte knihu Tunisko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2002 a autorem je Ingeborg Dannhauserová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Do Tuniska letecky - Tunisko, Tunis: informace z první ruky

Tunisko - základní údaje-- jak se liší Tunisko a Tunis. Tunisko patří do Severní Afriky. Tunisané dlouho žili v diktatuře, nedávno zrušili letní čas a potom i tu diktaturu. Zájezdy do Tuniska osobně kupuju na Invii. Odkaz vede mimo tento web, protože já se prodejem zájezdů nezabývám, ale často se na doporučení ptáte.
TUNISKO. Tunisko patří mezi turisticky velmi atraktivní místa nejen z důvodu nepříliš vysokých cen, ale současně díky stovkám kilometrů krásných písčitých pláží na břehu Středozemního moře. Po necelých třech hodinách letu se ocitnete na jiném kontinentě, v místě s odlišnou tradicí, kulturou i náboženstvím.