Přírodní divy Asie

Peticenemocnicesusice.cz Přírodní divy Asie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Stefano Brambilla

NÁZEV SOUBORU: Přírodní divy Asie.pdf

POPIS

Asie je svou rozlohou největším kontinentem. Přestože je současně i světadílem nejlidnatějším, uchovala se v ní řada přírodních krás. Má nejvyšší pohoří světa, 50 nejvyšších hor, nejhlubší jezero, největší jezero i největší činnou sopku. Je tu i vysoká rozmanitost rostlin a živočichů. Asie je světadílem obrovských kontrastů podnebí a přírodních podmínek. Na severu oblast arktické tundry s věčně zmrzlou půdou a na jihu deštné lesy s tropickou faunou i flórou. Mezi nimi drsné pouště Gobi a Taklamakan a vysokohorská pásma Himálaje, Ťan-šanu, Hindúkuše či Pamíru. Krásná krajina a nekonečné obzory Asie jsou představeny tak, aby vzbudily touhu spatřit je na vlastní oči.

Přírodní divy Asie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stefano Brambilla. Přečtěte si s námi knihu Přírodní divy Asie na peticenemocnicesusice.cz

Přírodní divy Asie - Stefano Brambilla | Knihy Dobrovský

Inzerát Kniha : Přírodní divy světa v okrese Jihlava, cena 160Kč, od Tomáš na Sbazar.cz. Popis: Kniha nabízí čtenáři putování k nejvyšším vrcholům, za nejmohutnějšími vodopády, po nejdelších řekách, k nejznámějším vulkánům a jeskyním. Fotografie z téměř sta míst doplňují zajímavosti o jejich dobývání i objevitelích.
Přírodní divy Asie. Stefano Brambilla. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Asie je svou rozlohou největším kontinentem. Přestože je současně i světadílem nejlidnatějším, uchovala se v ní řada přírodních krás.