Splňte si svůj sen

Peticenemocnicesusice.cz Splňte si svůj sen Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Zuzana Řezáčová Lukášková

NÁZEV SOUBORU: Splňte si svůj sen.pdf

POPIS

Být šťastný znamená být spokojený se svým životem a plnit si své sny a přání. Těšit se na to, co přijde, a radovat se z toho, co bylo. To všechno se dá získat tak, že vezmeme odpovědnost za svůj život do vlastních rukou a poplujeme cestou svých dětských snů. Že se staneme admirálem na vlastní lodi. Tato kniha nabízí osm kroků, jak úspěšně dosáhnout svého cíle. Vznikala v rámci projektu Pomáháme plnit sny, který je zaměřený na ženy a mladé umělce. Během něj je možné žádat o pomoc se začínajícím tvořivým podnikáním vedoucím k rozvoji osobnosti autora, se zviditelněním svého díla nebo s hledáním cesty pro realizaci životních snů. Publikací o tom, jak uskutečnit svoje plány, být úspěšný a jak třeba méně pracovat za hodně peněz, existuje řada. Většina z nich ovšem pochází z jiného kulturního prostředí a kontinentů. Některé rady proto nelze uplatnit zcela a mnohé dokonce vůbec, protože žijeme v odlišných ekonomických i mentálních podmínkách a naší přirozenosti je vlastní něco jiného. Z toho důvodu se autorka rozhodla napsat knihu, která vychází z obecně platných principů, ale zároveň vyjadřuje specifika naší kultury a povahy. Využila pro ni výsledky a zkušenosti svého projektu a odpovědi lidí, jimž se podařilo být v našem prostředí úspěšní.Ráda bych tak zprostředkovala všem lidem co nejjednodušší návod, jak vzít život do vlastních rukou, a dodala jim odvahu k tomuto odvážnému kroku.Věřím, že šťastní a spokojení lidé tvoří skutečně šťastnou a spokojenou společnost.Zuzana Řezáčová Lukášková

Trávit čas knihou Splňte si svůj sen! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Splňte si svůj sen a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Online workshop: Splňte si v roce 2020 svůj SEN ...

Splňte si svůj chlapecký sen. Home Splňte si svůj chlapecký sen. 6.12.2017. clice.cz Hobby. Vy se pořád oháníte tím, že jste celý život nevystrčil paty z tuzemských břehů řek, rybníků a jezer. Že nemáte zkušenosti. Že už jste na taková dobrodružství starý. Že nemáte ani pořádné vybavení.
Splňte si svůj OŘÍŠKOVÝ SEN… Zkuste na okamžik zastavit čas a sladce se zasnít… Podlehněte kouzlu této vzácné chvilky s elegantní bonboniérou ORION OŘÍŠKOVÝ SEN Vlašský ořech .