Černé ovce Wittelsbachů

Peticenemocnicesusice.cz Černé ovce Wittelsbachů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Christian Dickinger

NÁZEV SOUBORU: Černé ovce Wittelsbachů.pdf

POPIS

Po úspěšné knize Černé ovce mezi Habsburky přichází autor s knížkou o evropském rodu Wittelsbachů, který byl s Habsburky úzce spřízněn mnoha dynastickými sňatky, a tak jeho příslušníci zanechali své stopy i v českých dějinách. Nejznámější je asi krásná a nešťastná císařovna Sisi, manželka Františka Josefa I., nebo její tchyně Žofie, císařova matka, kterou Sisi upřímně nenáviděla. Autor si vzal na mušku excentrické příslušníky rodu, kteří se po staletí pohybovali na hranici mezi normálností a duševní chorobou, mezi trůnním sálem a blázincem.

Trávit čas knihou Černé ovce Wittelsbachů! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Černé ovce Wittelsbachů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Černé ovce Wittelsbachů - Christian Dickinger ...

Obsah knihy: Černé ovce Wittelsbachů. Po úspěšné knize Černé ovce mezi Habsburky přichází autor s knížkou o evropském rodu Wittelsbachů, který byl s Habsburky úzce spřízněn mnoha dynastickými sňatky, a tak jeho příslušníci zanechali své stopy i v českých dějinách.
Černé ovce Wittelsbachů - mezi trůnním sálem a blázincem. Kdo napsal knihu Černé ovce Wittelsbachů - mezi trůnním sálem a blázincem? Autorem je Christian Dickinger. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.