Průvodce neklidným územím

Peticenemocnicesusice.cz Průvodce neklidným územím Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Průvodce neklidným územím.pdf

POPIS

Jaké tajemství skrývá slavný Chudý kraj Maxe Švabinského? Který umělec přijde ve válce o ruku, a přesto se stane světoznámým fotografem? Kdo jsou dva proslulí architekti, kteří u nás během jednoho roku postaví dvě výjimečné stavby? Který malíř maluje svůj nejslavnější obraz rovných padesát let? Kdo z našich výtvarníků inspiruje japonského režiséra k natočení Godzilly? Který český grafik změní způsob telefonování v Americe? A jak to, že znají obyvatelé Londýna tak dobře život v moravských Bedřichovicích? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete v této výpravné publikaci, která jedinečně kombinuje text, ilustraci a komiks. Její autoři – Ondřej Horák a duo výtvarníků Jiří Franta & David Böhm – vás provedou neklidným územím českého výtvarného umění od roku 1900 až do současnosti. Po oceňovaném titulu „Proč obrazy nepotřebují názvy“ přichází nakladatelství Labyrint s další výjimečnou knihou, která srozumitelným a zábavným způsobem přibližuje komplikovaný svět moderního umění.

Průvodce neklidným územím je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Průvodce neklidným územím na peticenemocnicesusice.cz

Průvodce neklidným územím - Kolektiv autorov, 2016, pevná ...

Průvodce neklidným územím 1+2. 157 To se mi líbí. Kniha. Facebook zobrazuje informace, které vám pomůžou lépe porozumět účelu stránky.
Průvodce neklidným územím Horák předvedl krásný um, jak podat informace zábavně a s fokusem na to důležité. Pryč padá hutná omáčka, která od kunsthistorických knih tolik lidí odrazuje, jde se rovnou a bez šolíchání k jádru věci.